Шпалери коркові


Сентябрь 20, 2020 – 11:51
Монтажник систем вентиляции и

Коркове покриття - новий напрямок в моді по прикрасі стін. Стіни можна покривати наступними видами коркових покриттів: панелі, шпалери та стінові плити. Найбільшу популярність мають пробкові шпалери.

На сайте https://moulin-rouge.kiev.ua/ вы сможете ознакомиться с услугой - массаж для женщин.

Види і переваги пробкових шпалер

Шпалери коркові бувають без основи, і являють собою тонкі аркуші із спресованого, подрібненої, роздробленої кори коркового дуба. Особливістю роздробленої кори коркового дуба є те, що при їх виготовленні не використовуються склади, що клеять. При нагріванні кора коркового дуба виділяє речовини, що володіють клейкими властивостями. Після охолодження подрібнені крихти кори склеюються. Але такі шпалери в продажу зустрічаються досить рідко.

Найчастіше пробкові шпалери в магазинах продаються на паперовій основі.

Шпалери на паперовій основі виготовляють наклеюванням коркового шпону на папір. Структура пробки досить красива і дуже різноманітна, природні відтінки зустрічаються від вохристих до бежевих. У магазинах також можна зустріти пробкові шпалери з пофарбованим корковим шпоном.

Перевагою використання пробкових шпалер є те, що вони довговічні, мають унікальні здібності до звуко- і теплоізоляції, стійкі до пошкоджень, не вбирають запахи, антистатичні, водонепроникні, екологічно чисті, прості в догляді.

Шпалери коркові ідеально підходять для прикраси стін в громадських місцях.

Скільки коштують і як їх правильно клеїти. Єдиним недоліком пробкових шпалер є їх відносна дорожнеча. Ціни варіюються залежно від якості шпалер. Також, у різних виробників ціни будуть відрізнятися. Шпалери коркові прирівнюють до тяжких шпалер, тому при їх наклеюванні на стіни використовуються методи і технології, що використовуються для важких шпалер. Але, слід звернути увагу на відмінність, яке полягає в тому, що пробкові шпалери не згинаються, тому що утворюється помітна тріщина в місці згину. Наклеювати пробкові шпалери слід дуже акуратно, особливо кути, які годі було вдавлювати. Наклеювати їх слід встик, обрізаючи зайві частини ножицями.

Виробники пробкових шпалер до своєї продукції докладають докладні інструкції по правильному наклеювання, де також вказується рекомендований до використання клей. Якщо зазначеного типу клею немає в продажу, можна придбати клей, який підходить для наклеювання важких шпалер на паперовій основі.

Одні виробники рекомендують перед наклеюванням шпалер обробити клеєм і стіну і самі шпалери, інші радять намазати клей тільки на стіни. Для недопущення помилок слід дотримуватися інструкції.

Для запобігання ризику псування пробкових шпалер при наклеюванні, краще звернутися до фахівців в даній області.

Похожие публикации