Комплексне проектування медичних установ


Ноябрь 28, 2019 – 05:43
Приточно вытяжная вентиляция

Комплексне проектування медичних установ. Сьогодні як ніколи актуальне твердження, що найвигідніші інвестиції - в здоров'я. І люди готові платити пристойні гроші за якісне лікування. Тому якщо Ви плануєте відкрити медичний центр або стоматологічні кабінет, в загальному, почати бізнес в затребуваною сфері платних медичних послуг, то перше, про що Ви повинні потурбуватися, - це проектування медичного кабінету, центру або лікарні. До Ваших послуг якісне проектування лікарень за вигідною та доступною ціною, без переплат. Дуже важливо створити комфортні умови для пацієнтів і продумати логістику і ергономічність робочих місць для співробітників!

Ваша проблема: Є приміщення, але планування Вас не влаштовує. Ви ламаєте голову, як ергономічно і зручно розташувати лікувальні, процедурні та інші кабінети відповідно до функціоналу, грамотно розмістити обладнання.

Наше рішення: компанія готова запропонувати Вам послуги з комплексного проектування медичних установ, мед центрів, стоматологічних кабінетів.

Грамотне проектування лікарень - один з найважливіших етапів початку медичного бізнесу, що визначає якість послуг, що надаються пацієнтам в майбутньому.

На стадії проектування будівель медичних установ фахівці уточнюють наявність спеціалізованих приміщень, створюють план їх розташування та обладнання мед. технікою. Ваша вигода: Інвестуючи в планування площ, в грамотний проект будівництва, Ви отримуєте прибуток у вигляді високого трафіку пацієнтів, які оцінять комфорт і правильну логістику в стінах Вашої установи. Ви працюєте на перспективу, а саме на підвищення ефективності роботи співробітників і обслуговування клієнтів, збільшуючи приплив пацієнтів, а значить, прибуток! Переваги комплексного проектування в ЦМЛ

Наші фахівці створять проект з урахуванням санітарних норм і правил безпеки. У проекті будуть дотримані всі правила, встановлені законодавством країни в сфері проектування установ охорони здоров'я.

Представники ЦМЛ узгодять проектну документацію в компетентних органах.

Наші фахівці вчасно нададуть всі необхідні креслення для Ваших будівельників. Грамотний проект від ЦМЛ, створений з урахуванням Ваших вимог, гарантує Вам:

надійне і безпечне будівництво;

втілення побажань по ергономіці і функціональності.

Важливо: Пацієнтам має бути комфортно у Вашому медичному закладі, вони повинні відчувати турботу про їхнє здоров'я і зручність. Тому в сучасному суспільстві якісне медичне обслуговування передбачає наявність не тільки висококласних фахівців, але і грамотно спланованих приміщень.

Ми займаємося проектуванням мед установ (лікарень, рентген-кабінетів, мед центрів і стоматологічних кабінетів). Наші фахівці розроблять для Вас проект з урахуванням наявних приміщень, санітарних і будівельних норм, а також підготують всю необхідну робочу документацію. У проекті будуть точно дотримані всі правила, встановлені законодавством в області проектування установ охорони здоров'я.

Похожие публикации