Сучасні варіанти обробки стель


Март 17, 2020 – 20:47
Монтажник систем вентиляции и

Підвісні системи стель. Конструкцію підвісних стель становить каркас, що кріпиться до основної стелі, і плит. Нова поверхню стелі може складатися з однієї плити або декількох панелей-модулів. Такі стелі відповідно називають суцільними і модульними.

Изготовляем Прочный многоразовый трафарет на заказ недорого и очень быстро доставим вам его.

Підвісні системи дозволяють приховати всі нерівності основної стелі. В утвореному міжстельовому просторі розташовуються інженерні комунікації і вбудовані світильники.

Є кілька видів підвісних стель виготовлених з різних матеріалів: гіпсокартону, мінерального волокна, металу.

Завдяки своїм перевагам, таким як невисока вартість, простий монтаж і великі дизайнерські можливості, великою популярністю користуються стелі з гіпсокартону. До того ж у них хороші звукоізоляційні властивості. Підвісна стеля можуть бути виконаний з однієї панелі - суцільний, або з окремих плит - модульний. Для забезпечення простого доступу до комунікацій в суцільний поверхні необхідно грамотно влаштувати зручні люки.

Гіпсокартону легко надати вигнуту форму. Тому з нього влаштовують і багаторівневі стелі з плавними округлими лініями, і криволінійні, і куполоподібні. Також цей матеріал фарбується в будь-який, задуманий дизайнером, колір.

Однак є і недолік - гіпсокартон боїться води. Він відмінно вбирає вологу, тому якщо вже така стеля заллють, то його доведеться міняти. Для застосування в приміщеннях з високою вологістю випускають спеціальний вологостійкий гіпсокартон.

Зате для кухонь, ванн і санвузлів якнайкраще підійдуть вологостійкі стелі з металу. Такі як рейкові або касетні.

Рейки є тонкі пластини з алюмінію або сталі покриті шаром лаку. Лак захищає метал і надає рейках декоративний вигляд. Різні відтінки, імітація хромованою, дзеркальної або позолоченої поверхні, при цьому можливість створювати ногоуровневие стелі зі складною вигнутою формою відкривають великі можливості для дизайнерського оформлення приміщення.

Додаткові переваги річкових стель - довговічність, висока вогнестійкість, морозостійкість, легкість і відносна простота монтажу.

До недоліків можна віднести утруднений доступ до комунікацій і нестійкість до деформацій тонких пластин.

Рейкові і касетні підвісні стелі мають високу вартість. На відміну від рейкових касетні стелі забезпечують зручний доступ до комунікацій, але дизайнерські можливості у них скромніші.

Натяжні стелі. Мабуть, самий дорогий варіант обробки стель. Але витрати окупаються розкішним зовнішнім виглядом, довговічність і міцність. У натяжних стель відмінні звукоізоляційні і теплоізоляційні якості.

Вінілове полотно натягується на каркас, прикріплений до стін або стелі. Воно витримує 100 літрів води на 1кв.м., так що з такою стелею потопи не страшні.

Крім того, натяжний полотно може бути не тільки різних кольорів, але і з ексклюзивним орнаментом, хоч з райськими пташками.

Роботи по влаштуванню натяжних стель можна виробляти, чи не звільняючи приміщення від меблів і декору. І весь процес, від замірів до установки займе всього дня три-чотири.

Недолік - від високих температур полотно провисає, а від холодних втрачає еластичність, тому не рекомендується використовувати натяжна стеля в приміщеннях зі змінним температурним режимом.

Підшивання стелі. За конструкцією схожі на підвісні стелі, тільки каркас з профілів кріпиться до плити перекриття. Міжстельові простір не велика, що економить висоту приміщення, на відміну від підвісних конструкцій, але робить неможливим встановлення вбудованого освітлення. Як правило, підшивання стелі встановлюють, якщо нерівності перекриття складають не більше 20 мм.

Для виготовлення модулів використовують натуральне дерево, ДСП, МДФ, пластик, гіпсокартон. Декоративні панелі для облицювання стелі підшивання мають прекрасний зовнішній вигляд. Вони довговічні, практичні і легко монтуються.

Варто пам'ятати, що незалежно від виду обробки, декор стелі повинен гармоніювати з навколишньою зупинкою. І при цьому завжди є можливість підкреслити індивідуальність інтер'єру.

Похожие публикации