Мінвата має ряд істотних переваг


Декабрь 30, 2020 – 13:51

Кам'яна або мінеральна вата пресується в жорсткі плити подвійної щільності. Сама зовнішня поверхня ізоляційної плити стиснута в більшій мірі, ніж інша частина плити. Це означає, що поверхня трохи міцніше і, отже, забезпечує більшу міцність на стиск при використанні в системі ізоляції. Базальтовый утеплитель Paroc Вы можете заказать и купить по самой выгодной и не дорогой цене, в удобное для Вас время.

ПЕРЕВАГИ мінвати

Мінвата має ряд істотних переваг перед іншими ізоляційними матеріалами, які коротко описані нижче:

Волокна кам'яної вати гут витримувати температуру понад 1000 ° C без плавлення - це означає, що вони можуть уповільнити поширення вогню в приміщенні, де воно може спалахнути.

Мінвата володіє фантастичними теплоізоляційними властивостями. 120 мм наших плит подвійної щільності, коли вони прикріплені до зовнішньої сторони власності, знизять коефіцієнт теплопровідності до 0,3, що означає, що будівля буде відповідати будівельним нормам. Для жителів це означає покращений теплової комфорт, так як в будинку буде підтримуватися більш рівномірна температура, а також більш низькі рахунки за електроенергію.

Кам'яна вата володіє відмінними звукоізоляційні властивості, тому вона дійсно може допомогти в зниженні шуму, наприклад, при установці на жвавій дорозі.

Останнім перевагою є те, що мінвата є повітропроникним, тому він дозволяє волозі переміщатися по стіні, що допомагає відводити вологу (з дому).

Щоб використовувати кам'яну вату в наших системах утеплення зовнішніх стін, вам необхідно використовувати трохи інші матеріали, тому що клей, необхідний для приклеювання плит до стіни, повинен бути трохи міцніше. Так як мінвата також є повітропроникним, ми не продаємо акрилову штукатурку для використання в цій системі, оскільки вона злегка вражає об'єкт!

Наші системи ізоляції часто називають «термоізоляцією» або «зовнішньою ізоляцією стін». Цей тип системи складається з теплоізоляційних плит, таких як пінополістирол, які прикріплюються до зовнішньої стіни за допомогою клею і механічних кріплень перед нанесенням штукатурки зверху для досягнення декоративного оздоблення.

Похожие публикации