Настільний годинник як сучасний девайс


Июнь 16, 2022 – 07:47

У сучасному розмаїтті персональної електроніки настільний годинник не втратив своєї актуальності. Але і тут прогрес не стоїть на місці, тому, збираючись за покупкою, вивчіть усі пропозиції та зробіть правильний вибір. Настільні годинники Ви можете купити у будь-який час за самою вигідною та недорогою ціною.

Штамповані варіанти механічних та кварцових будильників разом з їх одноманітними мелодіями та стандартними функціями залишились у минулому. Сьогодні настільний годинник може не тільки замінити забутий на роботі або розряджений телефон для ранкового пробудження. Ви прокинетеся під музику улюбленої групи, новини радіостанції або за допомогою штучного сходу сонця. Сучасні девайси стануть незамінним помічником: повідомлять про погоду за вікном, вологість, тиск і багато іншого. Вибір годинника дійсно великий і немає сенсу вистачати перший зразок, що сподобався, тільки тому, що підходить ціна.

Типи настільних годинників

Вибір краще розпочати з виду пристрою. Весь настільний годинник можна розділити на два типи - прилад з функцією будильника і без такої. Цілком очевидно, що перших набагато більше, адже краще зробити годинник універсальним по максимуму.

Радіобудильник

Будильники, у свою чергу, діляться на звичайні та радіобудильники.

Другі поєднують у собі функції будильника, годинника та радіоприймача. Найбільший плюс радіобудильника перед звичайним у тому, що щоранку ви зможете прокидатися під нову музику без ризику пересититися нехай більшим, але стандартним списком мелодій. Більшість радіобудильників не лише розбудить, але може включити цікаву передачу, порадувати музичним концертом чи новинами протягом дня — варто лише запрограмувати прилад на включення потрібної частоти у потрібний час. Багато хто віддає перевагу покупці саме такого пристрою для установки на кухні - він не тільки нагадає про час, але й розважить під час приготування їжі, та й місця займе трохи на будь-якій полиці.

Деякі види годинника мають тюнер, здатний сприймати радіочастоти AM/FM, інші - тільки FM.

У дорожчих моделях вбудована функція таймера сну. З її допомогою вбудоване радіо працюватиме, доки ви не спите, і відключиться у встановлений час.

Проекційний годинник

Годинник з можливістю проекції - це справді зручний гаджет для будь-якої квартири. Їхня особливість у тому, що вони створюють трансляцію зображення поточного часу на будь-яку поверхню в будинку — стеля, підлога, стіна або меблі

Похожие публикации