​Композитна черепиця


Ноябрь 30, 2019 – 22:11
Проектирование,производство

Композитна черепиця забезпечує такий же красивий вид, що і традиційна глина і бетонна черепиця, але з перевагами легкого синтетичного матеріалу для черепиці. Вы можете заказать и купить черепицу Metrotile по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Вага на 67% менше, ніж у традиційної черепиці. Черепиця з подвійним стволом може бути встановлена на існуючих будинках і будівлях без необхідності внесення змін до конструкції даху, яка може знадобитися для інших матеріалів. Цей композитний покрівельний матеріал може бути встановлений у всіх холодних і теплих кліматичних умовах, не побоюючись розтріскування від морозу, морозу або граду (клас впливу 4). Виготовлена і має 50-річну гарантію, композитна черепиця забезпечує красу і довготривалу чудову продуктивність, забезпечуючи спокій і довговічність покрівлі. вигоди

Полегшена конструкція знижує витрати на установку

Вага на 67% менше, ніж у традиційної глини або бетонної плитки. Наш легкий покрівельний матеріал є чудовою альтернативою глиняній або бетонної черепиці, яка забезпечує чудові експлуатаційні характеристики без необхідності зміцнення покрівельних конструкцій. Ця легка конструкція також скорочує час монтажу і вартість доставки. У порівнянні з запатентованими глиняними продуктами - найкраща цінність для вашого спільного проекту.

Триває для життя даху

Наша синтетична іспанська черепиця має 50-річну гарантію. Довговічність нашої композитної плитки не має собі рівних в порівнянні з традиційною керамічною плиткою. Завдяки класу ударопрочности класу 4 наш композитний покрівельний матеріал не буде сколюватися або ламатися при попаданні м'ячів для гольфу, може ходити і забезпечує мінімальне руйнування або його відсутність в процесі монтажу.

Схвалено для всіх кліматичних умов

Кварцова композитна бочкообразная черепиця не тріскається і не схильна до тих же проблем із замерзанням, морозом і градом, як традиційна глина або бетонна черепиця, тому що вона має коефіцієнт водопоглинання 0% і клас впливу 4. Цей синтетичний покрівельний матеріал забезпечує чудові експлуатаційні характеристики в будь-яких холодних і теплих кліматичних умовах.

Проста і безпечна установка

Кожна синтетична плитка легка, швидка і проста в укладанні, вагою всього 3,38 фунта. Кожна деталь блокується, попередньо просвердлені і має легко читаються позначки вирівнювання. Цей композитний покрівельний матеріал може бути розрізаний, просвердлений і закріплений стандартними черепичними покрівельними інструментами і не містить кремнезему або свинцю.

Похожие публикации