Укладання плитки ПВХ встик і на клей


Октябрь 27, 2019 – 07:26
Монтажник систем вентиляции и

Плитка ПВХ - це матеріал , який має велике кількість текстур і при цьому дійсно практичний в використанні.

Заказать и Купить дедик можно на сайте.

При укладанні такої плитки ключовим вимогою є рівна поверхня . Перепад НЕ повинен перевищувати 2 мм на 1 метр квадратний .

Існує два види ПВХ плитки :та , що укладається в замок ( стандартна ) і та , що укладається встик і на клей .

Другий варіант є найбільш спрощеним , так що його можна освоїти навіть непрофесіоналам . Досить мати баночку клею і спеціальний шпатель . Процес укладання такої плитки виглядає наступним чином . На ідеально рівну поверхню , при допомозі шпателя , наноситься клей тонким шаром . далі ви просто укладаєте плитку на підготовлену поверхню . Така плитка має ідеальну геометрію , що убезпечить ваш підлогу від кидаються в очі швів і стиків . Після укладання плитки необхідно буде пройтися по її поверхні спеціальним притискним валиком . Через три години по такій поверхні можна буде ходити , а через добу вона буде повністю готова до експлуатації і установці на неї меблів .

Якщо ж перед вами стоїть завдання виділити стик між двох колекцій , то необхідно використовувати спеціальну декоративну вставку , яка просто вставляється між двома плитками .

Крім звичайного клею , можна використовувати клей з ефектом двостороннього скотча . В цьому випадку ви завжди зможете демонтувати плитку ПВХ , НЕ пошкоджуючи її . Таке рішення підійде для тих людей , які часто переїжджають або мають в будинку систему фальшпідлоги .

Ще раз хотілося б відзначити ідеальну геометрію такої плитки . Саме вона дозволяє з легкістю укладати таку плитку і використовувати її у вологих приміщеннях .

Плитка ПВХ вельми невибаглива в догляді . Для цього можна використовувати будь-яку побутову хімію , і навіть абразивні засоби . При необхідності ви зможете замінити пошкоджені ділянки плитки , НЕ знімаючи при цьому всю поверхню покриття .

Похожие публикации