Вибір лабораторних вагів


Сентябрь 28, 2020 – 11:38
Монтаж систем отопления

Вибір лабораторних вагів: вся справа в точності. Ваги - це найважливіший елемент обладнання будь-якій лабораторії. Перше і найголовніше при покупці лабораторних вагів - це ясність у використанні і застосуванні. До Вашої уваги вага лабораторна доступна до замовлення за вигідною та не дорогою ціною, без накруток і переплат. Призначення вагів, тип матеріалів і кількість матеріалів - все це впливає на вибір інструменту. Для твердих інертних матеріалів вагою кілограм і більш правильним вибором будуть промислові ваги. Для вимірювання кількості фармацевтичних сполук в микрограммах будуть потрібні точні аналітичні ваги.

Аналогічним чином розглянемо лабораторію і навколишнє середовище в цілому. У запилених приміщеннях, таких як виробничі цехи, шукайте противаги, захищені від зовнішніх впливів. При протягах, вібраціях або коливаннях температури чутливі аналітичні ваги можуть не працювати належним чином. Деякі ваги поставляються з власними кожухами для захисту від забруднень.

Якщо виконувана робота вимагає сертифікації або пов'язана з токсичними або радіоактивними матеріалами, може знадобитися виконання нормативних вимог і вимог щодо підготовки кадрів. Крім того, на вибір буде впливати частота використання. Ваги, які використовуються протягом всього дня, повинні бути дуже міцними і надійними.

Клієнти часто недооцінюють рівень точності, необхідний для їх процесів. Після роз'яснення заявки можна визначити очікувану точність згідно з відповідними міжнародними нормами і посібникам.

За словами представника компанії, висока читаність не обов'язково означає високу точність. Наприклад, покупець може вибрати ваги з точністю відліку 0,1 мг (4 знака після коми). Точність ваг пов'язана з невизначеністю вимірювання кожного показання, т. Е З допуском ± в результаті. Швидкий і стабільний результат зважування не обов'язково є показником точності. Неточні ваги не можуть дати надійних відтворюваних результатів.

Залежно від функції, яку вони повинні виконувати, вибираються різні типи ваг. Типи лабораторних ваг включають ваги з верхнім завантаженням, переносні ваги, аналітичні ваги, Напівмікроваги і мікроваги. Є деякі збіги з точки зору читабельності і точності. У цих випадках потрібний тип ваг зазвичай визначається додатком користувача і середовищем зважування.

Похожие публикации