Вибираємо будівельну люльку
Фасадна будівельна люлька необхідна, щоб проводити різні фасадні роботи. Вона дозволяє піднімати робітників або будівельні матеріали та інструменти на будь-яку висоту. Дозволяє здійснювати монтажні, реставраційні, ремонтні роботи різного типу будівель і споруд.
Строительные люльки вы можете выбрать на сайте https://zlp.com.ua/prodazha-ljulek/, специалисты проконсультируют вас и помогут вам с выбором.
Різновиди фасадних підйомників
Підйомники діляться на два види - одномісні, розраховані на одну людину, вантажопідйомністю 120 кг і двомісні, розраховані на двох осіб, з вантажопідйомністю 300-500 кг.
Одномісний фасадний підйомник має одну консоллю, яка закріплюється на горизонтальній покрівлі споруди. Обов'язково він укомплектовується контрвантажами, які кріпляться на консолі.
Двомісний має дві консолі, які також кріпляться на даху. Крізь кожну з них проходять вантажний і страхувальний канати. Центральний процесор і пульт управління подають сигнал і фасадна люлька з допомогою лебідки має можливість вільно і безпечно переміщатися в будь-яке місце фасаду.
Технічні характеристики
Для виконання великого обсягу фасадних робіт найкраще підійде підйомник вартістю від 100 000 рублів, яка значно менше громіздких будівельних лісів. Вибираючи фасадні люльки ZLP 630 , слід враховувати і конструкцію каркаса. Вона може бути як суцільнозварний, так і розбірний.
Звичайний підйомник включає в себе наступні елементи:
Вантажна платформа;
Дистанційний ПУ;
Оцинкований сталевий трос;
консолі;
Контрвантаж;
лебідку;
Уловлювачі.
Платформу виготовляють з металу. Дно покривається металево листом, мають рифлену поверхню, яка оберігає від ковзання. Рама з колесами дозволяє безперешкодно пересуватися по фасаду, що дуже допомагає, особливо при підйомі люльки.
Підвісні фасадні люльки мають масу переваг, головне з яких - безпека. Вони досить компактні і не займають для зберігання великої площі. Їх бортові огородження і особливий захист від падіння роблять його неможливим і відповідають всім нормам безпеки. Вони є чудовою альтернативою будівельними лісами і дозволяють добитися максимального ефекту на тих об'єктах, де ліси дуже важко або зовсім не можна встановити.