Яка робота підходить саме вам


Февраль 10, 2020 – 12:41
Вакансии Монтажник найденные

З тисячами варіантів, як ви виберете кар'єру, яка підходить саме вам? Якщо ви не знаєте, що хочете зробити, завдання може здатися непереборної. На щастя, це не так. Дотримуйтесь організованому процесу, і ви збільшите свої шанси на прийняття правильного рішення. Ви можете подати оголошення про роботу у зручний час та отримати велику кількість актуальних пропозицій.

Оцініть себе. Перш ніж ви зможете вибрати правильну кар'єру, ви повинні дізнатися про себе. Ваші цінності, інтереси, м'які навички та здібності в поєднанні з вашим типом особистості роблять деякі професії придатними для вас, а інші зовсім недоречними.

Використовуйте інструменти самооцінки і кар'єрні тести, щоб зібрати інформацію про ваших якостях, а потім скласти список професій, які добре підходять на їх основі. Деякі люди вважають за краще працювати з консультантом з питань кар'єри або іншими фахівцями з розвитку кар'єри, які можуть допомогти їм орієнтуватися в цьому процесі.

Складіть список занять для вивчення

Ймовірно, на даний момент перед вами кілька списків професій - по одному, створеному кожним з використовуваних вами інструментів самооцінки. Щоб зберегти себе організованим, ви повинні об'єднати їх в один основний список.

По-перше, знайдіть вакансії, які з'являються в декількох списках, і скопіюйте їх на порожню сторінку. Назвіть це «Заняття, щоб досліджувати». Ваші самооцінки показали, що вони підходять вам за кількома вашим ознаками, тому їх безперечно варто вивчити.

Потім знайдіть в своїх списках будь-які професії, які вам подобаються. Вони можуть бути кар'єрою, про яку ви трохи знаєте, і хочете дослідити її далі. Також включіть професії, про які ви мало що знаєте. Ви можете дізнатися щось несподіване.

Вивчіть заняття в вашому списку

У цей момент ви будете в захваті, що вам вдалося звузити список до 10-20 варіантів. Тепер ви можете отримати основну інформацію про кожного з професій в вашому списку.

Знайти посадові інструкції і вимоги до освіти, навчання і ліцензуванню в опублікованих джерелах. Дізнайтеся про можливості просування. Використовуйте державну інформацію про ринок праці, щоб отримати дані про доходи і перспективи роботи.

Створити «Короткий список»

Тепер у вас є більше інформації, почніть звужувати свій список ще далі. На підставі того, що ви дізналися зі свого дослідження, почніть усувати кар'єру, яку ви не хочете продовжувати. У вашому «короткому списку» має бути від двох до п'яти занять.

Якщо ваші причини визнання кар'єри неприйнятною не підлягають обговоренню, викресліть її зі свого списку. Видаліть всі з обов'язками, які вам не подобаються. Ліквідація кар'єри, які мають слабкі перспективи роботи. Позбавтеся від будь-якої професії, якщо ви не можете або не хочете виконувати освітні або інші вимоги, або якщо вам не вистачає деяких м'яких навичок, необхідних для успіху в ній.

Похожие публикации