Бухгалтерський супровід ФОП та ТОВ в Україні


Ноябрь 10, 2023 – 18:37

У наш час досить затребуваними стали послуги консалтингових компаній. Тому не дивно, що за останні роки було відкрито безліч подібних фірм. Однак не варто кидати мрію на півдорозі, адже велика конкуренція аж ніяк не привід впадати у відчай, а шанси на створення успішної консалтингової компанії не такі вже й малі. Головне - це добре продумати всі нюанси і знайти клієнтів, і ви матимете відмінний прибуток. Фінансові послуги та бухгалтерські послуги для ФОП та ТОВ в області комерційної нерухомості зараз дуже затребувані.

Спочатку, як і у створенні будь-якого бізнесу, вам необхідно визначитися з напрямком, тобто це буде компанія, спрямована на надання юридичних чи управлінських консультацій, або ж ви хочете займатися проведенням семінарів з бізнесу чи щось інше. По суті, вибір повинен виходити із знань, які у вас є, а також важливо, щоб ваші співробітники були цілеспрямованими, відповідальними та амбітними.

Багато професіоналів у сфері створення консалтингових компаній радять новачкам відкривати свою першу компанію в парі з людиною, яка вже має досвід у подібних справах. Для початку ви можете набирати робочий персонал зі своїх друзів, знайомих та родичів: зателефонуйте їх та запропонуйте роботу під вашим керівництвом, у результаті ви зможете зібрати команду, якій зможете довіряти та будете впевненими у їхній компетентності. Пам'ятайте, що кожна подібна компанія повинна мати хорошого секретаря та відповідального бухгалтера.

Щоб визначитися з тим, як відкрити свою компанію, вам доведеться насамперед задуматися про те, які перспективи на вас і вашу компанію чекатимуть попереду, адже ви можете буквально через кілька днів після відкриття позбутися своєї справи. Щоб цього не сталося, працюйте старанно з перших годин після відкриття, шукайте потенційних клієнтів, які звертатимуться за допомогою саме до вашої контори. Для початку можете пошукати серед знайомого вам кола людей – може, хтось із них зацікавлений у допомозі, яку ваша компанія надає або вони когось знають, кому необхідні подібні послуги. Не варто забувати і про різні тематичні конференції, на яких ви не тільки підвищуватимете свою кваліфікацію, але й можливо знайдете постійних клієнтів. Крім того, необхідно створити свою офіційну сторінку в інтернеті, щоб якомога більше людей змогло дізнатися про вашу компанію.

Також ви не повинні упускати те, що потенційні клієнти будуть зустрічатися з вашими співробітниками в робочій обстановці, тобто потрібно орендувати хороший офіс, де людям, які прийшли за консультацією, буде комфортно.

Похожие публикации