Гардеробні – розумна альтернатива шафам


Апрель 19, 2023 – 15:45

Бажання ефективно використовувати простір і залишити більше вільного місця в оселі врешті-решт приводить людей до думок про власну гардеробну кімнату. Цікаво, що настільки практична частина квартири може стати її стильним продовженням. Адже гардеробна – це не просто місце для зберігання взуття та одягу. За наявності достатньої площі вона може бути також примірочною та кімнатою, в якій однаково зручно збиратися на ділову зустріч, прогулянку з друзями та побачення. В гардеробній є можливість акуратно повісити заздалегідь приготовлений одяг, не захаращуючи ним спальню та інші кімнати.

Гардеробна кімната від «Меблі-ПВМ»

Чому гардеробна краща, ніж шафа

Традиційні шафи займають багато місця й водночас використовують його нераціонально. Між шафою та стелею залишається чималий проміжок, який не додає кімнаті відчуття простору. Поставлені на шафу коробки, наприклад, із взуттям, одразу створюють враження захаращеного приміщення. Інша справа – гардеробна. Тут полиці та шухляди можна розташувати від підлоги до стелі. Інакше кажучи, гардеробна робить весь відведений на неї простір корисним.

Гардеробна зі скляними дверима від «Меблі-ПВМ»

«Меблі-ПВМ» – гардеробні на замовлення в Києві та Київській області

Не варто й згадувати, що доручати виробництво та встановлення меблів краще компанії з чималим досвідом і гарною репутацією. Саме такою є компанія «Меблі-ПВМ» – понад 20 років її фахівці успішно реалізують прості та складні проекти гардеробних у різних цінових категоріях. Зразки виконаних робіт представлені на сайті компанії. Там ви побачите компактні та обширні за площею гардеробні. Основні причини, чому гардеробні «Меблі-ПВМ» є відмінним рішенням:

  1. Всі деталі замовлення фіксуються в договорі.
  2. Компанія використовує лише якісні безпечні матеріали та надійну фурнітуру.
  3. Власне виробництво дає змогу втілити повністю нестандартні проекти.
  4. Виготовлення займає лише 3-4 робочих дні.
  5. Ви самостійно вибираєте дизайн, колір і комплектацію.

«Меблі-ПВМ» займається виготовленням і монтажем гардеробних по всьому Києву, а також частково у Київській області. Процес є доволі простим. Спочатку спеціалісти компанії знімають точні заміри та на підставі ваших побажань розробляють ескіз. Після затвердження ескіза повідомляють точну вартість робіт. Укладається договір, у якому зазначаються вся технічна інформація та ціна виготовлення конкретної гардеробної. Тоді працівники компанії виготовляють і встановлюють гардеробну у вас вдома в точно обумовлені терміни.

Похожие публикации