Найпопулярніші запчастини на екскаватори


Июль 26, 2023 – 16:41

Экскаваторы: классификация, назначение, как выбрать

Спеціалізована важка техніка широко використовується в будівництві та комунальному господарстві, і зараз без неї дуже важко обійтися. Екскаватори залишаються найбільш затребуваними машинами, і ці універсальні землерийні агрегати можуть використовуватися для виконання широкого спектру завдань. За допомогою екскаваторів копають ями і траншеї, зносять старі будинки, вирівнюють фундаменти і основи будівель і переміщують будівельні матеріали. У цій статті ви знайдете відповідь на питання: які запчастини для екскаваторів є найпопулярнішими?

Щоб уникнути неприємної ситуації, коли екскаватор несподівано виходить з ладу, необхідно не тільки знайти надійного постачальника запасних частин для екскаваторів, але і запастися основними компонентами, які ламаються найчастіше.

У більшості випадків гідроциліндри екскаватора несуть максимальне навантаження і є схожими на багатьох моделях екскаваторів. Гідроциліндри є одними з основних запчастин для екскаваторів. Вони відповідають за функцію руху ковша та інших елементів. Існують гідроциліндри для ковшів, рукоятей, стріл і відвалів. Всі вони дуже важливі і виконують найважливіші функції і приводять в рух робоче обладнання спецтехніки.

Гідравліка екскаватора може бути поршневою або ж телескопічною. Цей факт необхідно враховувати при підборі запчастин для спецтехніки. Гідроциліндри користуються популярністю на ринку запчастин, оскільки дозволяють оптимізувати робочі процеси всіх видів спецтехніки, а капітальний ремонт гідроциліндрів - одна з найбільш затребуваних послуг в сфері відновлення працездатності спецтехніки.

Радіатори виконують функцію охолодження і також дуже важливі в роботі екскаваторів. Ця техніка постійно працює під високими навантаженнями і може легко перегрітися і вийти з ладу. Радіатори, розташовані безпосередньо біля двигуна, забезпечують своєчасне охолодження всіх навантажувальних вузлів екскаватора.

Елементи ходової частини різноманітні і представлені всілякими компонентами. Догляд і технічне обслуговування необхідно проводити регулярно, так як без них екскаватор втрачає мобільність. До основних запасних частин ходової частини відносяться опорні башмаки, напрямні колеса, натяжні ролики, зірочки і зчіпки трансмісії. Можна перерахувати й інші деталі, які схильні до виходу з ладу. Це коронка і зуби робочих органів ковша. Ці деталі займають окрему нішу серед комплектуючих і продаються окремо. Компресорам, стартерам і генераторам також приділяється увага, оскільки вони часто потребують ремонту. Оскільки всі компоненти екскаватора є критично важливими, спецтехніка повинна проходити регулярні перевірки для виявлення можливих несправностей.

Похожие публикации