Поради щодо вибору праски


Май 24, 2024 – 14:51

664fab6b68692.webp

Ви шукаєте праску, але не знаєте, з чого починати і як її вибрати? Парова праска широко представлена сьогодні на величезному ринку, де легко загубитися. Ми дамо вам інформацію, яка допоможе вам вирішити, чи відповідає парова праска вашим потребам, і на що слід звернути увагу в першу чергу, перед тим, як праску купити.

Інвестиції у надійну парову праску роблять її незамінним помічником у домашньому господарстві завдяки ряду переваг:

 • Економія часу. Будучи міськими жителями, ми часто заклопотані, і в нас мало вільного часу для прасування одягу. Праска з сильною подачею пари допоможе швидко розпрасувати складки на будь-якому одязі.
 • Стильний вигляд. Це цілком може вплинути на зустріч – покращити чи зіпсувати важливий захід, оскільки перше враження завжди має значення. Щоб виглядати стильно, потрібно скористатися паровою праскою, яка надасть вашому одягу охайного вигляду.
 • Універсальне застосування. Різні тканини, від льону до бавовни та поліестеру, вимагають різного догляду, особливо коли справа доходить до прасування. Парові праски пропонують різні налаштування для різних тканин, забезпечуючи оптимальну температуру та збереження матеріалу.
 • Довговічність. Парова праска стала популярним приладом у кожному будинку, головним чином через простоту обслуговування та економію часу. При правильному догляді може стати вигідною інвестицією, яка прослужить довгий час.

Для сім'ї середнього розміру інвестиція в якісну парову праску допоможе заощадити час і сили на прасуванні купи білизни, щоб ви могли зосередитися на інших важливих справах. Як же вибрати правильну парову праску, яка найкраще відповідає вашим потребам і дає максимальну віддачу від витрачених коштів? Ми пояснимо лише ключові особливості та функції, на які слід звернути увагу при покупці парової праски, щоб до кінця статті ви могли з впевненістю вибрати парову праску, яка відповідає вашим бажанням та потребам.

Основні характеристики та функції, на які слід звернути увагу під час купівлі парової праски:

 • Швидкість та розподіл пари
 • Різні налаштування для різних тканин
 • Ємність резервуару для води
 • Потужність
 • Вага та ергономіка
 • Матеріал підошви
 • Система антипротікання
 • Довжина шнура

1. Швидкість та розподіл пари.
Подача пари, це диво, яке в першу чергу допоможе вам професійно прасувати одяг, не докладаючи великих зусиль. Чим стабільніший рівень подачі пари, тим швидше і легше розгладити складки. Парова праска Magio MG-531 забезпечує подачу пари та велику потужність при виконанні складних робіт з прасування. Регульована потужність пари забезпечує точну кількість пари, щоб вона швидше і легше проникала в тканину. Для більш товстих тканин, таких як штори, парова праска Magio MG-531 може подавати пару вагою до 125 г навіть у вертикальному положенні. Це значно спрощує усунення складок та скорочує час прасування, дозволяючи вам зосередитись на інших важливих завданнях.

2. Різні налаштування для різних тканин.
664fabda6541e.webpХороша парова праска повинна мати можливість регулювати температуру та налаштовувати пару, щоб дбайливо поводитися з делікатними типами тканин і при цьому вміти розгладжувати стійкі складки. Перед прасуванням відсортуйте білизну за типом тканини, це допоможе оптимізувати температуру праски. Починайте прасування з найделікатніших тканин, для яких використовується найхолодніший режим, поступово збільшуйте температуру до найгарячішого режиму для важких матеріалів. Використовуючи передову парову технологію, праска Magio MG-531 забезпечує можливість турбо-парової подачі простим натисканням кнопки, щоб допомогти вам впоратися із найважчими складками на більш важких матеріалах.

3. Місткість резервуара для води.
Велика ємність контейнера означає менше часу, що витрачається на його заправку, і менше перерв у роботі, тому ви швидше попрасуєте свої речі. Отже, чим більше резервуар, тим краще, якщо вам потрібно багато прасувати. Magio MG-531 має контейнер ємністю 400 мл, який легко заправити.

4. Потужність.
Потужність парової праски визначає, наскільки швидко праска нагрівається до бажаного налаштування, щоб отримати сильну подачу пари для швидкого розгладження складок. Magio MG-531 має потужність 3000 Вт, а праска Domotec MS 2201, за вартістю вдвічі нижчою, має потужність 2800 Вт, що дає невелике зменшення ефективності при суттєвій різниці в ціні.

5. Вага та ергономіка.
Не варто нехтувати цим параметром. Обов'язково перевіряйте праску в руці так, ніби ви прасуєте, щоб краще відчути її вагу, зручність у руці та ковзання по тканині. Праска, з якою зручно поводитися, зробить прасування приємнішим і легшим. Наприклад праска Magio MG-532 має не тільки малу вагу, зручну ручку, але й спеціально звужений носик, що дозволяє легко ковзати по тканині і розгортати її за допомогою праски. Це істотно підвищує ергономіку, оскільки немає необхідності постійно виправляти тканину, щоб уникнути нових складок, зменшується ризик обпектися об гарячу тканину, економляться час і сили.

6. Матеріал підошви.
Матеріал підошви визначає, наскільки гладкою буде прасування, оскільки деякі матеріали мають тенденцію прилипати до праски та тягнутися. Вибирайте підошву з антипригарним покриттям, наприклад таким, як кераміка. Підошва з керамічним покриттям допомагає прасці ковзати по тканині, не натягуючи її, що забезпечує більш швидке та плавне прасування. Чим більш стійкий до подряпин матеріал, що покриває підошву, тим довше праска зможе працювати оптимально навіть у міру старіння. Праска Rainberg RB-6306 оснащена підошвою з чудовим керамічним покриттям, яке забезпечує виняткове ковзання та прискорює процес прасування.

7. Система антипротікання.
Деякі праски оснащені функцією захисту від крапель. В деяких прасках вона називається функція “Антикрапля” або "Крапля-стоп". Багато парових прасок схильні до протікання води через отвори в підошві. Вода, доповнена відкладеннями від накипу, потрапивши на одяг, залишає неприємні плями, яких потім досить складно позбутися. Якщо по цих плямах пройтися гарячою праскою, одяг можна просто зіпсувати назавжди. Функція антипротікання запобігає попаданню води на одяг або білизну, оберігаючи її від плям. Такою фукцією оснащена, наприклад, праска Magio MG-531.

8. Довжина шнура.
Якщо ви плануєте прасувати, наприклад, штори, не знімаючи їх, довгий шнур дозволить вам дотягнутися до кожної ділянки і прасувати вертикально. Завдяки прасці зі шнуром живлення довжиною 2,5 м, прасування штор стає значно простіше.

Отже, завдяки інтелектуальним функціям, заснованим на інноваційних технологіях, парова праска дозволяє швидко і без зусиль впоратися з купою білизни. Великий резервуар для води забезпечує безперервне прасування без необхідності доливати воду. Потужна подача пари проникає у шари тканини та легко розгладжує важкодоступні складки та грубі матеріали. Правильно підібране покриття підошви дозволить не просто прасувати матеріал, а й легко ковзати по ньому. Система антипротікання збереже ваш одяг від плям, а довгий шнур дозволить привести штори в порядок не знімаючи їх.

Похожие публикации