Паяні пластинчасті теплообмінники


Сентябрь 2, 2020 – 17:54
Приточно-вытяжная вентиляция с

Весь цивілізований світ інтенсивно впроваджує енергозберігаючі стандарти. Саме тому доцільно купити паяні пластинчасті теплообмінники за ціною від російського виробника, що перевершують інші типи теплообмінних апаратів по надійності та енергоефективності. Використання подібного кошти передачі теплової енергії між рідкими, газоподібними і пароподібними середовищами не менше актуально.

Купити пластинчатые паяные теплообменники за вигідною ціною ви можете на сайті компанії.

Можна виділити наступні основні області їх використання:

Системи кондиціонування, вентиляції та холодопостачання;

Промислові та побутові комунікації обігріву і тепловодопостачання;

Харчова, текстильна, фармацевтична та целюлозно-паперова індустрії.

Конструктивні особливості та застосування.

Модифікація відрізняється нерозбірними і механічно міцною конструкцією і збирається з тонких штампів, які виготовляються з легованих сталей, мають специфічний рифлений профіль і десятий клас шорсткості поверхні. Якщо погана водопідготовка викличе забруднення внутрішньої порожнини паяного теплообмінника, то його завжди можна елементарно очистити противотоком або за допомогою бустерних очищувачів.

Зовнішні стіни не задіяні в циркуляції і забезпечують додаткову теплоізоляцію. Зібраний пакет запаюється зовнішнім мідним або нікелевим контуром у вакуумній печі.

Монолітний зовнішній корпус і відсутність гумових ущільнень зумовлюють абсолютну герметичність і низькі втрати тиску. Зустрічно-паралельне розташування пластин з V-подібними рифлями, повноцінний контакт теплоносія з робочою площею теплообмінника паяного пластинчастого і складний лабіринт колекторів інтенсифікують теплообмін, створюючи:

Незалежну циркуляцію двох магістралей з різною температурою;

Рівномірний розподіл теплової енергії в носіях;

Мінімальну собівартість вироби;

Хорошу енергетичну ефективність.

Гладка поверхня, хімічна інертність нержавіючих сталей і відмінна турбулентність обумовлюють самоочищення пластин. Тому паяний пластинчастий теплообмінник може використовуватися в якості:

Охолоджувача і нагрівача рідкої і газової робочого середовища;

Економайзера, випарника і конденсатора;

Утилізатора і рекуператора тепла.

До того ж можна підібрати і купити паяний пластинчастий теплообмінник, оснащений опциональнимі датчиками, пристроями захисту і кріпильними комплектуючими.

Переваги.

Впровадження даного типу теплообмінного обладнання не висуває якихось особливих вимог і ступеня автоматизації процесу. Нескладні маніпуляції з установки мінімізують час і витрати на монтаж. Для зручного підключення приєднувальні фітинги розташовані на одній стороні, виконані в стандартній дюймової розмірності і забезпечені підвищеним квалітетом точності.

Багаторівневий контроль, експериментальні випробування і процедура сертифікації гарантують, що компанія виробляє високо-паяний теплообмінник, а ціна його об'єктивна і незначна в порівнянні з його численними експлуатаційними та конструкторськими достоїнствами:

Здатність витримувати тиск до 25 атм і гідравлічні удари;

Відносно невеликі масо-габаритні характеристики;

Широкий діапазон потужності і температур;

Високий коефіцієнт теплопередачі;

Малий обсяг внутрішнього контуру.

Різні варіації виконання і способи підключення дають можливість підібрати оптимальний варіант для виробничих і споживчих потреб, але перш ніж паяний теплообмінник купити, необхідно ретельно визначитися з його призначенням і умовами експлуатації. Це дозволить забезпечити максимальну енергоефективність і функціональність всієї системи в цілому.

Похожие публикации