Робимо витяжку у ванній кімнаті


Октябрь 7, 2019 – 08:24
Вентиляции складских и

Будь-яка ванна кімната обов'язково повинна бути оснащена системою вентиляції. Дана характеристика завжди вноситься в проект перед початком будівництва нового житлового будинку. На жаль, як би добре не був спланований будинок, вентиляційна система все-таки може давати збої в своїй роботі. Дуже важливо навчитися визначати правильно і всю повноту функціонування вентиляції, щоб уникнути істотних проблем. Зробити це можна шляхом наступного спостереження. Слід звернути увагу на зовнішній вигляд дзеркала і керамічної плитки в кімнаті після того, як людина прийняла в ній ванну. Про погану роботу вентиляції скаже волога, яка довгий час перебуває на їх поверхні.

На сайте Авиа произд вы можете без очереди купить билеты на самолет.

Перші етапи виготовлення витяжки

Врятувати від зайвої вологи допоможе і невелика щілина, яка утворюється між підлогою та нижньою частиною двері в ванній кімнаті. Вона здатна забезпечити нормальних повітрообмін в приміщенні. Він цих заходів не завжди буває достатньо. Допомогти вирішити проблему зможе лише вентилятор. Дуже важливо точно розрахувати рівень потужності такого пристрою, щоб він дійсно був корисний. Визначити необхідну потужність вентилятора можна таким способом. Слід визначити всі параметри кімнати і обчислити її об'єм. Отриману цифру необхідно помножити на 6 (якщо ванною користуються не більше трьох осіб) або 8. Маючи такі дані, господар будинку зможе підібрати найкращу вентиляційну систему для свого будинку.

Доповнення до вентилятора

Своєю найбільшою ефективністю в процесі роботи характеризуються осьові вентилятори, розташовані на стіні. У них є зворотний клапан, який не дозволяє повітрю повертатися в кімнату. Сучасні вентиляційні системи можуть похвалитися набором різних корисних програм, а також таймером. Перед тим, як встановити вентилятор, необхідно ретельно перевірити канал відведення повітря. Якщо його немає, то слід для початку обладнати повітропровід. Іноді потрібна додаткова установка каналу для вентиляції. Рекомендується для вентиляційної системи встановлювати спеціальний шумоглушник. Адже багато подібні пристрої видають неприємний гучний шум під час роботи. Витяжка у ванній кімнаті здатна не тільки поліпшити її комфортність. Також вона допомагає зберегти життя дерев'яних меблів і інших поверхонь в даному приміщенні.

Похожие публикации