Яку піч вибрати для лазні з модрини


Октябрь 13, 2020 – 10:32
Что такое вентиляция

Російська людина не уявляє своє життя без протоплениій баньки, де можна відпочити від важкого трудового дня і відновити сили. А без печі лазні з модрини Сибірської не можуть повноцінно функціонувати! Тому піч є головним елементом побудови.

Качественная Армированная лента для вентиляции вы можете купить сейчас на сайте компании.

Цегляна піч - древній спосіб опалення лазні

Цегляні печі мають значну вагу, що досягає 1200 кг, і чималими габаритами. Загальна конструкція включає в себе топку з вогнетривкого матеріалу, чавунну або сталеву решітку, зольник, змійовик для нагріву води, димохід.

Перед облаштуванням печі обов'язково укладається фундамент. Бетонна конструкція служить в якості опори для такої вагомої кладки. Цегла вибирається двох видів - вогнетривкий і звичайний.

Банні печі з цегли - це:

швидкий прогрів приміщення і подальше утримання тепла до дев'яти годин;

обігрів великого простору;

високий рівень пожежної безпеки.

Цегляні печі для російських бань відомі з давніх часів. Даний спосіб зведення печі допомагає втілити в реальність різні задумки. Сьогодні можна зустріти декоративні кладки з цегли, облицьовані вогнетривкої плиткою, спеціальним складом, який витримає високі температури.

Металева піч - просто і сучасно

Власники лазень з модрини, які прагнуть до ефективної економії палива і швидкому обігріву приміщення, можуть звернути увагу на металеві печі з металу, які володіють наступними перевагами:

відсутня викид чадних газів в атмосферу;

пожежна безпека;

довговічність і компактні розміри;

невелика вага конструкції.

Мобільні зварні конструкції для зрубу лазні можна встановити в будь-якому місці. При цьому якість опалення не зміниться. Металеві агрегати облицьовуються талькохлоритом, для досягнення ще більшого утримання тепла всередині приміщення.

Печі з талькохлорита

Даний тип конструкцій забезпечує баню теплом до 24 годин, іноді і більше. Такі можливості досягаються за рахунок унікальних властивостей мінералу. Крижаний, мильний, горшкових та пічного - це визначення каменю талькохлорита.

Унікальний камінь дозволяє не тільки забезпечити тепло в лазні і нагріти воду, а й служить в якості наповнювача для кам'янок. Якщо облицювати мінералом ємність з холодною водою, то рідина буде залишатися крижаний до декількох годин.

Печі з талькохлорита сприятливо діє на людський організм, а лазні з модрини надовго зберігають первинні особливості колоди. Яку піч вибрати - вирішує власник: слід відштовхуватися від особистих переваг і фінансових можливостей.

Похожие публикации