Цінова політика: розгляд цін на алюмінієві вікна та їхній вплив на вибір споживача


Декабрь 19, 2023 – 08:55

При будівництві або ремонті вікна завжди будуть вимагати особливої уваги. І це не тільки тому, що конструкційно вони мають виглядати відповідно до інтер'єрного рішення. Якісні вікна — це запорука затишку та комфорту у будь-якому приміщенні. Частіше за все вирішальним для господаря стає ціна. Але чи виправдана економія в довгостроковій перспективі та що врахувати при виборі матеріалу — розглянемо далі.

_m6j7gUQt81Uw65-WL1GIGF15g0SyQrM2HgQvQ89mhi__gXK0g9erDbIbf3alYjN6PhJ8mDyehaZh9rHf4vVAp1BNqQpiaH1Gd-civy2NfK5-lupffxrz0hUatIQZeJjy7KwA32d3Y1gZ03pHd0MEDk

Пластикові та алюмінієві вікна: відмінності та схожість

Спочатку про схожість: на перший погляд, у пластикових та алюмінієвих вікон все однаково — по кількості камер, надійності склопакетів та ущільнювачів. Однак, якщо розглянути питання дещо глибше, вимальовується досить суттєві розбіжності. Саме вони і впливають на сам виріб та на його характеристики. Основні відмінності у порівнянні:

  • Світлопропускна здатність

Алюмінієва рама значно тонша за рахунок самого матеріалу, це значить, що площа склопакета в цьому випадку більша. Світла відповідно в приміщення проникає більше. Менша вага самого вікна - додатковий бонус.

  • Поєднання конструкційних елементів

Для розуміння — у вікнах з пластику для з'єднання застосовується термічне зварювання. Такий шов дуже міцний, але при пошкодженні ремонту не підлягає. Тобто рама в такому випадку елемент одноразовий. Алюмінієва, навпаки, може демонтуватися та ремонтуватися за необхідності, оскільки основні елементи з'єднання — це металеві кути та гвинти.

  • Дизайн

Конфігурація не залежить від матеріалу, з якого виготовлена рама, й алюмінієві, й пластикові вікна можуть бути розпашними, розсувними або похило-зсувними. Колір також можна обирати в обох варіантах, проте не варто забувати, що часто пластик має здатність змінювати відтінок під дією сонячних променів.

  • Енергоефективність

На відміну від пластикових, вікна з алюмінію випускаються холодного або ж теплого типу. Перший — доступніший за ціною, другий більш вартісний, але слід зазначити, що теплозбереження значно вище. Пластикові рами не мають градації за показником “теплоти” та “холоду”.

Отож, в довгостроковій перспективі алюмінієві вікна виходять дешевшими, ніж пластикові.

MydkgsH_gL5fi5EwUb5vIJkiHSD0SSBjcn7pXazaFYXt7sYTvPsNPqbzs5gmbr-RBbJ_xk8fMq9Rwh-Y6WBMSxt7Lr46blAxIuizQgRSWRCuQCnnaBzYk4y1jVCOk_daNSWtte1e9KsgJHHLvUuCcvk

Алюмінієві вікна: переваги 

  • пожежостійкість;
  • придатність до ремонту;
  • відсутність корозії та деформації;
  • легкість конструкції;
  • висока шумоізоляція.

Серед недоліків алюмінію тільки досить помітна різниці у вартості, в порівнянні з пластиком.

Похожие публикации