Реєстрація автогосподарства будівельними компаніями


Декабрь 16, 2023 – 14:32

Будівельні компанії, що займаються значними проектами, використовують велику кількість різних транспортних засобів. Популярною стає оренда необхідної техніки у автопідприємств. Але сучасні будівельні фірми закуповують необхідні транспортні засоби та створюють власний автопарк. Завдяки цьому компанії стають незалежними та працюють автономно від компаній, що пропонують техніку в оренду.

Придбання необхідної для будівельних робіт техніки – це лише початок створення універсального підприємства із власним АТП. Після встановлення транспортних засобів на облік у МВС, потрібна реєстрація автогосподарства (успішні компанії звертаються до цієї компанії www.zigma.com.ua). Оформлені документи гарантують легальне використання автотехніки надання будівельних послуг.

Чому потрібна реєстрація автогосподарства?

Якщо будівельна компанія закуповує транспортні засоби та ставить на облік у МВС, обов'язковою стає реєстрація автогосподарства. Мінімальною вважається кількість 15 ТЗ. До цієї групи зараховують і традиційні автомобілі, і спецтехніка. Останній вид авто є ключовим для безперебійної роботи будівельного підприємства.

Реєстрація відбувається лише при виконанні вимог з боку МВС. Крім справного стану техніки та наявності території, що охороняється для зберігання ТЗ, представників державних служб цікавить:

  • Чи є у штаті підприємства посада керівника АТП;
  • Чи є фахівець, який відповідає за охорону праці;
  • Чи підписано договір із медичною установою, в якій проходитиме медогляд працівників автопідприємства.

Якщо зазначені вище вимоги виконані, реєстрація автогосподарства відбувається у традиційному порядку.

Реєстрація автогосподарства у мінімальний термін

Оскільки будівельна компанія потребує використання техніки досить часто і часом у найнепередбачуваніший момент, реєстрація автогосподарства не вписується в щільний графік фірми. У такій ситуації звертаються до адвокатського об'єднання «Зігма», співробітники якої мають значний досвід оформлення документів для юридичних осіб у сфері транспортного права України. Надійне партнерство в галузі консалтингу гарантується такими факторами:

  • Наявність практичного досвіду у цій сфері;
  • Перевірена схема оперативного оформлення документів;
  • Знання нюансів юридичних операцій у державних установах.

Після проходження консультації та з'ясування всіх необхідних нюансів, Зігма, офіційним договором, гарантує Вам реєстрацію автогосподарства у найкоротші терміни, при виконанні всіх обумовлених у договорі вимог.

Похожие публикации