Програма заміни Apple


Декабрь 29, 2020 – 13:16

Apple пропонує безкоштовну заміну екрану для цього iPhone: перевірте, чи підходить ваша модель.

Apple заявила, що виявила, що у деяких дисплеїв iPhone 11 є проблема, через яку дисплеї можуть перестати реагувати на дотики. К Вашим услугам быстрая и качественная замена модуля на iPhone XS Max по доступной и не дорогой цене.

Програма заміни Apple охоплює тільки певні проблеми з екраном і не включає безкоштовний ремонт тріснутого екрану. Виникли проблеми з екраном iPhone 11? Мовляв, він просто перестає реагувати на дотики через деякий час використання? Таким чином, Apple запустила безкоштовну програму заміни дисплейного модуля.

На своїй сторінці підтримки Apple заявила, що виявила, що у деяких дисплеїв iPhone 11 є проблема, через яку дисплеї можуть перестати реагувати на дотики. «Це стосується тільки iPhone 11, які були зроблені в період з листопада 2019 року по травень 2020 року», - сказав виробник електроніки з Купертіно. У минулому році Apple випустила серію iPhone 11, що включає базову модель iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max. Нова схема, яку пропонує компанія, поширюється на пристрої iPhone 11, вироблені з листопада 2019 року, тобто через два місяці після його запуску.

Перевірте право на ремонт екрану:

Щоб дізнатися, чи підходить ваш iPhone 11 для безкоштовного ремонту екрану, вам необхідно вказати серійний номер на їх сторінці підтримки. Після введення серійного номера і якщо телефон підлягає ремонту, Apple або авторизований постачальник послуг Apple надасть послугу безкоштовно.

Як перевірити серійний номер:

Вам потрібно відкрити «Налаштування» на вашому iPhone 11, потім натиснути «Загальні», а потім «Про програму».

Якщо на вашому iPhone 11 спостерігається ця проблема, скористайтеся засобом перевірки серійного номера нижче, щоб дізнатися, чи підходить ваш пристрій для участі в цій програмі. В цьому випадку Apple або авторизований постачальник послуг Apple нададуть послуги безкоштовно.

Більш того, ті користувачі iPhone 11, які зіткнулися з цією проблемою раніше і виправили її, також мають право на відшкодування за те ж саме. Програма заміни діє протягом двох років з моменту покупки iPhone 11.

Похожие публикации