Ремонт ванної кімнати "під ключ"


Ноябрь 24, 2020 – 13:23

Ремонт ванної кімнати , як і вартість робіт за ремонт, може бути в різних варіантах, і їх виявиться досить, щоб підібрати до смаку і можливостям. При цьому важливою частиною всього процесу ремонту ванної "під ключ" є правильний вибір виконавця, який зробить роботи якісно і не завищить вартість ремонту. Тому потрібно знати якусь існуючу схему дій при плануванні ремонту ванної.

На сайте https://boombo.org/golie-znamenitosti/22511-golaya-stefaniya-ferrario.html вы сможете наслодиться голым телом Стефани Феррарио.

Отже, ремонт під ключ у ванній кімнаті може бути економним, стандартним і європейським. Техніка виконання робіт, а, отже, і вартість робіт для таких варіантів ремонту будуть різними.

При економічному ремонті своїми рукамиможна розраховувати, що вартість буде максимально бюджетної. До переліку робіт, в даному випадку, включається демонтаж і подальша розводка сантехніки (ванна і унітаз), а також заміна труб і плиткової оздоблення. В ідеальний варіант включається оформлення всього сантехнічної шафи. Також в економ-ремонт входить заміна полотенцесушителя, розеток і світильників, а в завершенні і обробна фарбування або укладання плитки.

Список робіт стандартного ремонту є більш розширеним. На додаток до робіт, включених в економ-ремонт, додається заміна дверей, підключення пральної машини, установка душової кабіни, якщо передбачається її наявність. Вартість такого стандартного ремонту трохи вище, ніж у економ-ремонту.

Максимально комфортним є варіант євро ремонту ванної кімнати. Додатково до всього вищепереліченого встановлюється витяжка, водонагрівач, тепла підлога і монтаж декількох розеток, без яких в такій ванній кімнаті вже не обійтися.

Розглянемо порядок робіт при ремонті ванної кімнати.

Будівельною бригадою демонтується все старе обладнання. Потім, зі стін робочі знімають кахель, видаляють фарбу або якусь іншу обробку. Природно, знімають всю фурнітуру з поличок, гачків і вішалок. Стіни, а також стелю та підлогу у ванній кімнаті необхідно вирівняти, застосовуючи сухі будівельні суміші або цемент. Пол може бути вирівняний стяжкою.

Потім слідують роботи по заміні труб. А після цього можна міняти проводку і протягувати додаткові дроти.

Коли всі підготовчі роботи завершені, можна приступати до опоряджувальних робіт - укладати плитку на підлозі і на стінах, фарбувати або білити стелю, або, при бажанні, встановлювати стелю натяжна. Після цього монтується нова сантехніка.

Напевно, кожен не проти заощадити при ремонті ванної кімнати. Можна робити ремонт, наприклад, з використанням свого матеріалу, якщо вважаєте, що зможете купити все необхідне дешевше. Про це потрібно повідомити робочих заздалегідь. Також можна зробити самостійно початкові роботи ремонту ванної кімнати - демонтувати сантехніку, очистити стіни. Звичайно, роботи ці трудомісткі, але при бажанні заощадити і при можливості запросити помічника цілком здійсненні.

І потрібно пам'ятати, що наймаючи ремонтну бригаду, потрібно обов'язково скласти договір і підписати його разом з представником бригади або їх керівником. При наявності договору буде легко вирішити спірні ситуації. У договорі потрібно буде прописати терміни закінчення ремонту, а також розмір неустойки в разі недотримання цих строків, розмір авансу або передоплати.

І ще потрібно сказати про те, що складаючи кошторис на ремонт, не слід розраховувати все впритул. Часто буває, що не вдається уникнути додаткових непередбачених витрат.

Похожие публикации