Вибираємо вентиляцію для санвузла


Октябрь 1, 2019 – 18:48
Монтаж систем отопления

При будівництві будинків і котеджів обов'язково на етапі проектування вибрати відповідний тип вентиляції для ванної кімнати. Від вибору власне системи залежить збереження ванній в майбутньому і мікроклімат в будинку. В основному вентиляційні системи зустрічаються в трьох базових варіаціях, в залежності від застосування спеціального обладнання або відмову від нього. Також варто враховувати розмір самого санвузла на етапі планування облаштування вентиляції.

Забронировать и купить жд билет вы можете зайдя на наш сайт.

Види вентиляції ванній для котеджу

Вентиляційна система може бути природною, а може примусової. Природна вентиляція функціонує за допомогою вільно переміщеного повітря за рахунок різниці в тиску, тобто спеціальні прилади в цьому випадку не потрібні. Ця система використовується в багатоповерхових будинках, а розмір пропускних вентиляційних вікон в санвузлі розрахований виходячи з висоти всього будинку і кількості приміщень, для яких потрібно налагодити повітрообмін.

При створенні примусової вентиляції обов'язково необхідний вентилятор. Саме така система найчастіше використовується в ваннах і на кухнях в котеджах. Однак все частіше такий пристрій з'являється і в квартирах. Примусові вентиляційні системи також поділяються на витяжну вентиляцію, припливну вентиляцію, а також припливно-витяжну.

При влаштуванні витяжної вентиляції використовується повітря, який піднімається під стелю, втягується в вентилятор і потім виводиться на вулицю по спеціальних каналах. Найчастіше така вентиляція комбінується з природною, і цей варіант найбільш популярний на сьогоднішній момент для котеджного будівництва.

Похожие публикации