Торгові ваги купуй сертифіковане


Август 2, 2023 – 14:34

Компанія «Ваговимірювальні системи» є виробником вагового обладнання, та систем автоматизації обліку зваженої продукції. В асортименті виробника є безліч варіантів та моделей ваг для торгівлі та виробництва.

Одну з великих ніш виробника займають ваги торгові, які використовуються в торговій, промисловій сфері та рітейлі.

Розглянемо більш детально даний тип ваг. Дані ваги виконуються партійно.

Види торгових ваг:

  1. Бюджетний варіант (корпус даних ваг виконується із пластику, грузоприємна платформа виконана із нержавіючої сталі, дані ваги можуть бути зі стійкою на якій розміщений дисплей для покупця).
  2. Стандартний варіант (корпус даних ваг виконується із пластику, грузоприємна платформа виконана із нержавіючої сталі, дані ваги можуть бути зі стійкою на якій розміщений дисплей для покупця).
  3. Преміум варіант (корпус даних ваг виконується із пластику високої якості, грузоприємна платформа виконана із нержавіючої сталі, дані ваги можуть бути зі стійкою на якій розміщений дисплей для покупця. Захисний кожух для ваг).
  4. Торгові ваги з підключенням до ПК.

Ваги нашого виробництва пройшли сертифікацію, та мають сертифікат перевірки типу на базі якого робиться декларація про відповідність. Також при потребі на дані ваги можемо зробити сертифікат калібрування.

Наша компанія має власний сервісний центр у якому проводить обслуговування, ремонт, повірку вагового обладнання. Також у сервісному центрі можна придбати комплектуючі до ваг.

Сфера використання ваг: промисловість, торгівля, логістика, магазини.

Завдяки нашим вагам ми закриваємо будь які потреби замовника, так як наші менеджера та технічні спеціалісти з відповідальністю підходять до будь якого замовлення.

Переваги ваг:

Осередки пам'яті для товара

Тарування

Підсумовування

Обнулення

Яскравий дисплей (для продавця та покупця)

Ступінь захисту ваг - IP54

Діапазон робочої температури від -10 до +45°C

Запас міцності становить 125% від максимальної межі зважування

Індикатор рівня заряду батареї

Гарантія на ваги 12 місяців.

Критерії, які потрібно врахувати при виборі вагів:

  1. Де будуть використовуватись ваги (вологість приміщення, інтенсивність зважування тощо).
  2. найбільша границя зважування
  3. Дискрет
  4. Підключення до ПК
  5. Дисплей

Придбавши платформні ваги в Компанії « Ваговимірювальні системи» ви забезпечите себе сертифікованими вагами на довгий час, а також в комплекті отримаєте сервіс та цікаві умови співпраці.

Похожие публикации